Testy Antygenowe Szczecin 
ul. Pomorska 103 Szczecin
Tel. 794 673 770

Moje dziecko ma krótszą kwarantannę...

Dlaczego kwarantanna mojego dziecka trwa krócej?
Ile trwa kwarantanna? 

Moje dziecko ma krótszą kwarantannę...

Dlaczego moje dziecko ma inny czas kwarantanny niż 10 dni? 
Powód tego jest bardzo prosty... Prawdopodobnie ktoś nie zdążył  Was poinformować o kwarantannie. 

Kwarantanna jest liczona od czasu uzyskania przez osobę zakażoną pozytywnego wyniku testu na obecność covid19. I od tego dnia liczy się dziesięć dni kwarantanny dla osób z tzw. kontaktem. 

Jako, że sanepid, ewentualnie szkoła Twojego dziecka nie zawsze jest w stanie powiadomić wszystkich na czas, więc często powiadamiają z dużym opóźnieniem i stąd mamy efekt krótszej kwarantanny. I tej kwarantanny zostaje np 4 lub 5 dni do odbycia. 

Powrót do strony głównej
Rafał Kościołowicz :: ratownik medyczny. Pobieranie wymazu do testu antygenowego. Jak twierdzą pacienci wykonuje wymaz bezboleśnie i z wyczuciem.  ( Punktu Pobrań Testów. Zrobisz u nas test antygenowy i test pcr Szczecin ul. Pomorska 103 )

Wielu zadowolonych pacjentów:

Filip Plaugo :: Polecam z całego serca! Szybko, sprawnie i co najważniejsze bezboleśnie pobrane. Dziękuje jeszcze raz Panie Rafale . (opnia z Punktu Pobrań Testów Antygenowych i PCR Szczecin ul. Pomorska 103) Anki Fotki Anna Niedużak :: Polecam bardzo! Bezbolesne pobranie (co się rzadko zdarza, niesety miałam wątpliwą przyjemność mieć pobierany wymaz w innych punktach). Miła atmosfera :) jak na wymaz to tylko tu ! :) (opnia z Punktu Pobrań Testów. Zrobisz u nas test antygenowy i test pcr Szczecin ul. Pomorska 103 )
Arek Worona :: Obsługa fachowa i wykazująca daleko idący profesjonalizm. Ratownicy obsługujący ten punkt potrafią działać błyskawicznie w sytuacji gdy wymagany jest pośpiech i konkretne działanie. Chciałbym zaznaczyć że szybkość owych działań w żaden sposób nie umniejsza fachowości wykonywanej usługi a wręcz przeciwnie, udowadnia że można na nich liczyć.  (opnia z Punktu Pobrań Testów. Zrobisz u nas test antygenowy i test pcr Szczecin ul. Pomorska 103 ) Anna Sargsyan :: Bardzo polecam punkt pobrań, pani Agnieszka jest bardzo delikatna a do tego miła i uśmiechnięta.  (opnia z Punktu Pobrań Testów. Zrobisz u nas test antygenowy i test pcr Szczecin ul. Pomorska 103 ) Agnieszka Nowicka :: ratownik medyczny . Wykonuje test antygenowy. Jak twierdzą sami pacjenci " Jest miła, uśmiechnięta i delikatna przy pobieraniu wymazu do testu antygenowego. Łukasz Haliniarz :: W razie konieczności polecam. Fachowa obsługa i przemili Ratownicy (opnia z Punktu Pobrań Testów. Zrobisz u nas test antygenowy i test pcr Szczecin ul. Pomorska 103 )